SZKOLENIE Z ASEKURACJI - bezpłatne
​Jeżeli jesteś na ścianie pierwszy raz i nie chcesz skorzystać z "zajęć wprowadzających" - masz obowiązek zgłosić się dyżurującego personelu na bezpłatne "przeszkolenie w asekuracji". Jest ono obowiązkowe. W panelu rezerwacyjnym zaznacz odpowiednie pole. Szkolenie asekuracji może trwać cały blok godzinowy.

SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE
Skierowane do osób, które po raz pierwszy przychodzą na ścianę wspinaczkową. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił we wspinaczce, zapraszamy na "szkolenie wprowadzające" z instruktorem. Program jednogodzinnych zajęć:
- omówienie zasad bezpieczeństwa na ścianie wspinaczkowej,
- demonstracja i ćwiczenia podstawowych ruchów wspinaczkowych na ścianie (trawers),
- nauka zakładania uprzęży i prawidłowej asekuracji,
- wspinanie na dużej ścianie pod okiem instruktora.
Po tych zajęciach można zostać dłużej na ścianie i dalej wspinać się. Zawsze służymy radą i pomocą. Chcesz umówić się na takie zajęcia: zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym koordynatorem: 501-769-966 Jola.

ZAJĘCIA/TRENING Z INSTRUKTOREM
Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności wspinaczkowe lub nie wiesz w jaki sposób osiągnąć progres w treningu - zgłoś się na trening z naszym instruktorem. W czasie treningu zwrócimy uwagę co poprawić w twoim sposobie wspinania i jakie ćwiczenia pozwolą ci poprawić formę. Koordynator treningów: 501-769-966 Jola.