SZKOLENIE Z ASEKURACJI - bezpłatne
​Jeżeli jesteś na ścianie pierwszy raz i nie chcesz skorzystać z "zajęć wprowadzających" - masz obowiązek zgłosić się do dyżurującego personelu na bezpłatne "przeszkolenie w asekuracji". Jest ono obowiązkowe. Na "przeszkolenie w asekuracji" należy się wcześniej umawiać (wybierz właściwy formularz rezerwacyjny: "wspinanie z nauką/przypomnieniem asekuracji"). Szkolenie asekuracji może trwać cały blok godzinowy.

SZKOLENIE WPROWADZAJĄCE
Skierowane do osób, które po raz pierwszy przychodzą na ścianę wspinaczkową. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił we wspinaczce, zapraszamy na "szkolenie wprowadzające" z instruktorem. Program jednogodzinnych zajęć:
- omówienie zasad bezpieczeństwa na ścianie wspinaczkowej,
- demonstracja i ćwiczenia podstawowych ruchów wspinaczkowych na ścianie (trawers),
- nauka zakładania uprzęży i prawidłowej asekuracji,
- wspinanie na dużej ścianie pod okiem instruktora.
Po tych zajęciach można zostać dłużej na ścianie i dalej wspinać się. Zawsze służymy radą i pomocą. Chcesz umówić się na takie zajęcia: zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym koordynatorem: 501-769-966 Jola (prosimy o kontakt: poniedziałek-sobota 10:00 - 18:00).

TRENING Z INSTRUKTOREM
Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności wspinaczkowe lub nie wiesz w jaki sposób osiągnąć progres w treningu - zgłoś się na trening z naszym instruktorem. W czasie 90 minut treningu zwrócimy uwagę co poprawić w twoim sposobie wspinania i jakie ćwiczenia pozwolą ci poprawić formę. Po treningu można zostać dłużej na ścianie i dalej wspinać się. Koordynator treningów: 501-769-966 Jola (prosimy o kontakt: poniedziałek-sobota 10:00 - 18:00).