IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

​Wspinaczka to nie tylko świetna zabawa i przygoda to także doskonały sposób rozwijania i doskonalenia takich cech motorycznych jak: siła, zwinność, wytrzymałość, szybkość czy koordynacja ruchowa. Ponadto wspinaczka kształtuje wartościowe cechy charakteru: odwagę, samodzielność, wytrwałość w dążeniu do określonego celu oraz wiarę we własne możliwości. Doskonale integruje, uczy współpracy i odpowiedzialności za drugą osobę. Zabawa na ścianie wspinaczkowej to także doskonały sposób na niwelowanie wad postawy twojego dziecka, gdyż jest to sport symetryczny, wykorzystywany z powodzeniem w rehabilitacji ruchowej.

Urodziny i przyjęcia

Zapraszamy do wykorzystania Ściany Wspinaczkowej "Elewator" jako ciekawego miejsca do zorganizowania przyjęcia urodzinowego/imieninowego lub innego. Zapewniamy nietuzinkowe i wesołe spędzenie czasu, wspinaczka dostarcza niezapomnianych wrażeń, daje dużo radości i wzbudza pozytywne emocje. Wspinanie jest absolutnie bezpieczne, nasi instruktorzy przez cały czas przyjęcia dbają o bezpieczeństwo, "animują" zabawy i gry na obiekcie; do Państwa dyspozycji jest:

- wyłączność dwóch stanowisk linowych (na określony czas)
- pierwszy taras do dyspozycji (stoliki + krzesła, nakrycie, kubeczki, talerzyki itp.)
- dwóch instruktorów do opieki/pomocy/animacji zabaw
- cały sprzęt wspinaczkowy dla gości przyjęcia

Proponowany dzień organizacji przyjęć to soboty lub niedziele, w godzinach do uzgodnienia. Minimalny wiek uczestników 10 lat.

Rezerwacja/info:

e-mail: biuro@elewator.com
tel: 501769966 Jola
Koszt 540 zł do 12 osób
Zapraszamy