Wakacyjne Sekcje Wspinaczkowe

Zapraszamy na Wakacyjne Sekcje Wspinaczkowe Elewator!

Zapraszamy na Wakacyjne Sekcje Wspinaczkowe Elewator! Kilka dni w  tygodniu jest trening sekcji - razem wspinamy się i trenujemy, pokażemy Tobie jak się wspinać i odkryjesz niesamowite emocje jakie daje wspinanie! Wybierz dzień i godziny które Tobie odpowiadają i zapisz się...
Sport, pasja, sposób na życie... tym właśnie jest dla nas wspinaczka.

Skały, góry, przyroda, kontakt z wyjątkowymi ludźmi, emocje, adrenalina, pokonywanie niemożliwego...
Wspólne wyjazdy wspinaczkowe, niezapomniane chwile... To wszystko może być TWOIM udziałem!!! Jeżeli chcesz zacząć przygodę ze wspinaczką lub jeśli już się wspinasz - to zapraszamy na nasze Sekcje Wspinaczkowe Elewator!
Wakacyjne Sekcje to połączone grupy zaawansowani i początkujący - wspinamy się razem!  Pomożemy postawić pierwsze kroki w pionie i doszlifujemy twoją technikę. Nasz zgrany zespół (Ewa, Olga oraz Adam) pomoże Tobie podnieść umiejętności. Trenujemy w grupach 8 osób, terning trwa 90 minut. Wspinamy się i doskonalimy nasze techniki na najwyższej Ścianie Wspinaczkowej na Wybrzeżu :) - nie ma żartów! 19 metrów potrafi wycisnąć! Nasi trenerzy nauczą cię jak lekko i elegancko się wspinać. Każdy moźe zostać świetnym wspinaczem! - zacznij tylko treningi z nami! 
Będzie dużo wspinania i moc emocji :)
Agnieszka, Ewa, Olga, Adam, Antek, Paweł i cały team Elewatora.

Wybierz dzionek który Ci pasuje i trenerkę/trenera którego lubisz (jeżeli jeszcze nie masz ulubionej/go to pewnie niebawem się to zmieni;)
Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to zadzwoń do nas i porozmawiajmy.
Serdecznie zapraszamy.

Zapisy tutaj:   https://competit.pl/w/1441/