EleBazaMoże warto w "szczycie sezonu" treningowego wyskoczyć na tydzień lub dłużej w ciepłe, słoneczne skały? Czyż nie byłoby cudownie na chwilę "urwać się" od szaro-zimno-deszczowej monotonii i łyknąć nieco słonka na południu Europy?
Zapraszamy do poznania skał Costa Blanca w Hiszpanii. Rejon położony jest pomiędzy Alicante a Walencją. Nieskończona ilość skał do wspinania, mnóstwo różnorodnych rejonów. Cudowny wapień - szary, biały, pomarańczowo-czerwony: płyty, przewieszki, zacięcia - wszystkie formacje jakie można sobie wyobrazić. Trudności: od czwórek po ósemki, choć przeważają "umiarkowane" wyceny - ocean dróg VI - VI.2. Średnie długości dróg 20/30m.

Zorganizowaliśmy tam już 9 Wyjazdów Wspinaczkowych a teraz postanowiliśmy udostępnić EleBazę dla wszystkich wspinaczy. Jeśli tylko chcecie powspinać się na Costa Blanca to zapraszamy! Do Waszej dyspozycji będzie wszystko to co jest potrzebne do wspinu a jeśli będziecie chcieli czegoś "extras" to jest również i to:)

Spanko - wręczymy Wam klucze do EleBazy oraz powiemy co i jak. Cała będzie do Waszej dyspozycji:
dwupoziomowy apartament, 3 pokoje: sypialnie: 2-osobowa i 4-osobowa (łóżka piętrowe jak w schronisku:), salon z kominkiem, wyposażona kuchnia, trzy łazienki, słoneczny tarasik na świeżym powietrzu, komplet pościeli, ręczniki, pralka.
Szpej - wszystko co potrzeba do wspinu, 3 "zestawy": lina 60m, komplet expresów (po 16 szt.), zestaw asekuracyjny (karabinek stalowy do "wędzenia", Click'up lub kubek asekuracyjny, 2 x karabinek HMS, 2 x taśma 60 cm), 2 kaski. Przewodnik wspinaczkowy "Costa Blanca" RockFax'a i kserówki innych rejonów.

Chętnie doradzimy jakie rejony wybrać i jak najłatwiej do nich dojechać.

Cena od grupy (do 6 osób ) / 7 dni
                        Spanko - 2100 zł
                        Szpej - 200 zł/ zestaw

Proponujemy Wam również naszą opiekę instruktorską, będzie można "doszlifować" umiejętności prowadzenia, asekuracji i techniki wspinania. Zabierzemy Was w rejony, które doskonale znamy i "dopasujemy" wybór do Waszych oczekiwań. Możecie zdecydować ile dni chcielibyście się wspinać korzystając z naszej pomocy i wiedzy.

Opieka instruktorska - 800 zł/1 dzień
Rezerwacja, info, kontakt: 504406767 Jacek
e-mail: pychol@elewator.com

EleBaza znajduje się w pueblo Benigembla (25 min od autostrady) w dolinie Xalo (35 min do plaży). Najbliższe rejony, Murla i Alcalali: oddalone tylko o 6.5 km! - kilka minut jazdy. Inne rejony w "zasięgu ręki".
Benigembla - małe miasteczko, w którym jest sklepik, apteka, 2 bary z pyszną kawką i nie tylko a blisko suchej rzeki "recreativa" z grillami i wiekową pralnią (woda ze żródła).
Samoloty latają z Polski do Alicante, Walencji a EleBaza znajduje się dokładnie pośrodku :)EleBaza - rezerwacja, info, kontakt: 504406767 Jacek
e-mail: pychol@elewator.com