Regulamin / Cennik - Sekcje

Sekcje dla Dzieci

Zajęcia prowadzone w dwóch grupach wiekowych, dzięki czemu treść zajęć dostosowana jest do wieku i możliwości dziecka. 8  dzieci w grupie zapewnia bezpieczeństwo oraz sprzyja nauce. Zajęcia wspinaczkowe trwają 1,5 godziny.

Wspinaczka to doskonały sposób rozwijania i doskonalenia takich cechy motorycznych jak: siła, zwinność, wytrzymałość, szybkość czy koordynacja ruchowa. Ponadto wspinaczka kształtuje wartościowe cechy charakteru: odwagę, samodzielność, wytrwałość w dążeniu do określonego celu oraz wiarę we własne możliwości. Doskonale integruje, uczy współpracy i odpowiedzialności za druga osobę. Zabawa na ścianie to także doskonały sposób na niwelowanie wad postawy twojego dziecka, gdyż jest to sport symetryczny, wykorzystywany z powodzeniem w rehabilitacji ruchowej.

Każde zajęcia rozpoczynają się od ogólnorozwojowej rozgrzewki. W czasie zajęć nasi podopieczni zapoznają się z nieskończonym bogactwem form i układów ruchowych, oswajają się z wysokością, uczą się obsługi sprzętu, poznają podstawowe techniki wspinaczkowe. Zajęcia kończą się ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie rąk, nóg, pleców i brzucha a także ćwiczeniami rozciągającymi.

Rozkład i zapisy: https://competit.pl/w/1441/
kontakt/info: biuro@elewator.com

Sekcje dla początkujących

Wiemy jak ważne są pierwsze kroki we wspinaczce i jak wielki wpływ mają one na rozwój wspinacza. Dlatego na naszych sekcjach dla początkujących, szczególny nacisk kładziemy na rozwój techniki, poprawę kondycji i wytrzymałości, oraz wzmocnienie specyficznej siły wspinaczkowej. Szkolimy z podstawowych technik wspinaczkowych, technik asekuracji oraz wprowadzamy do bezpiecznej wspinaczki z dolną asekuracją. Będziecie mieli również okazję poznać wyjątkowych ludzi, którzy podobnie jak Wy złapali bakcyla. Zajęcia wspinaczkowe trwają 1,5 godziny, grupyt są 8-10-cio osobowe.

Rozkład i zapisy: https://competit.pl/w/1441/
kontakt/info: biuro@elewator.com

Sekcje dla średnio-zaawansowanych

Sekcje trwają 1,5 godziny. Podczas nich maksymalizować będziecie ekonomikę ruchu, jednocześnie koncentrując się na doskonaleniu umiejętności mentalnych i technicznych. Poszerzymy również Wasz zakres umiejętności motorycznych, oraz schematów i technik poruszania się po różnych formacjach panelu – pion, ściany połogie, przewieszenie, zacięcie, okap. Wprowadzimy również elementy specyficznego treningu siły, jak również szlifować będziemy umiejętności wspinaczki z dolną asekuracją. Dopasujemy również indywidualne plany treningowe! Zwieńczeniem będą wyjazdy sekcyjne w skały!

Rozkład i zapisy: https://competit.pl/w/1441/
kontakt/info: biuro@elewator.com


<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?src=elewatorjacek%40gmail.com&ctz=Europe%2FWarsaw" style="border: 0" width="800" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>